DGS YAPI’NIN YENİ PROJESİ MODA PARK’TA TEMEL ATILDI

20 yıllık iş tecrübesinin birleşimiyle 2006 yılında kurulan DGS Yapı A.Ş. Şanlıurfa’da inşaat sektöründe kalite ve güven anlayışını ön planda tutarak markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

20 yıllık iş tecrübesinin birleşimiyle 2006 yılında kurulan DGS Yapı A.Ş. Şanlıurfa’da  inşaat sektöründe kalite ve güven  anlayışını ön planda tutarak markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Firma, Şehr’i Hayat, Hayat Park ve Hayat Panorama projelerinden sonra Karaköprü’deki yeni projesi MODA PARK’ın temelini attı.

5 bin 600 metrekarelik alan üzerine kurulan MODA PARK, biri 9 ikisi 11 katlı 3 bloktan oluşuyor. Toplam 62 konut, 4 ticaret alanı, kapalı otopark, yüzme havuzu, Türk hamamı gibi sosyal alanlara sahip olan site, önceki projelerde olduğu gibi bölgenin prestijli yapıları arasında yer alacak.

İmalat aşamasında ve sonrası verilen hizmetlerde mükemmeli hedefleyen DGS Yapı A.Ş., sınırsız müşteri memnuniyeti için daire teslimi sonrasında her türlü  imalatına  2 yıl ekstra garanti veriyor.

Konusunda profesyonel kadrosuyla, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri takip eden DGS Yapı,  yüksek kalitede iş yapmayı standart hale getirerek, Şanlıurfa’da inşaat sektörünün zirvesindeki marka olmaya devam ediyor.

Kaynak: http://urfaprojeler.com/haber/dgs-yapinin-yeni-projesi-moda-parkta-temel-atildi/234/