DGS YAPI’DAN YENİ PROJE: MODA PARK

Modayı yaşamanın zamanı geldi sloganıyla temeli atılan DGS Yapı’nın yeni projesi…
Seçkin markaların mutfak ve banyo mobilyaları tasarımının uygulanacağı Moda Park’ta, yine seçkin markalardan ankastre fırın, ocak, mikrodalga ve davlumbaz kullanılacak. İthal duvar kağıdıyla kaplanacak odaların kapıları ise dairelerin konseptine özel olarak hazırlanıyor.

Kurucu ortaklarının 20 yıllık iş tecrübelerinin birleşimiyle 2006 yılında yola çıkan DGS YAPI A.Ş., kalite ve güven anlayışını ön planda tuttuğu projelerine Moda Park ile devam ediyor.

Karaköprü Karşıyaka mahallesi Tevhide Hatun Lisesi civarında inşa edilecek olan Moda Park, 9’ar katlı 3 blok olarak tasarlandı. A blok zemin katta 2 adet dükkan, 9 normal katta 18 adet daire. B blok zemin katta 2 adet dükkan, 9 normal katta 18 adet daire. C blok 1. bodrum katta 2 adet daire, zemin katta 2 adet daire, 9 normal katta 18 adet dairenin yer alacağı 3 blok şeklinde inşa edilecek.

Süper lüks dairelerden oluşan Moda Park’ta, havuzlu bahçe, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkurları, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu gibi sosyal alanlar olacak.

Site bahçesi, oyun alanları, kapalı otopark ve giriş-çıkışlar merkezi sistem güvenlik kameraları ile izlenebilecek şekilde kameralar yerleştirile- cek. Sistem; güvenlik, yönetim ve renkli görüntülü merkezi tv yardımıyla evler tarafından izlenebilecek şekilde kurulacak.

Brüt 232, net 180 metrekare dairelerden oluşan Moda Park’ta satışlar başladı.

DGS Yapı; Hayat Park ve Hayat Panorama projelerini başarıyla hayata geçirmişti..

Şirketin büyük işlerinden olan Şehr-i Hayat’ta ise inşaat devam ediyor.

Kaynak: http://urfaprojeler.com/haber/dgs-yapidan-yeni-proje-moda-park/270/

Read the latest car news and check out newest photos, articles, and more from the Car and Driver Blog.