Çağrı Merkezi : +90 414 316 66 06

Parkorman

HAYATA BAKIŞ AÇINIZ DEĞİŞECEK

Yalnızca konseptiyle değil, yaşamınıza değer katacak özellikleri, ayrıcalıkları ve orman havasına yakınlığıyla öne çıkan DGS PARKORMAN, Kapalı yüzme havuzu, Saunası, Türk Hamamı, Fitness salonu ve vitamin kafesiyle yaşamın tüm güzelliklerini bir araya getirerek hayata olan bakış açınızı değiştirecek…

doğa bir adım yakınınızda…

SADECE BİR EV DEĞİL YEPYENİ BİR YAŞAM BAŞKA BİR KEYİF

     
DGS YAPI güvencesiyle inşa edilecek PARKORMAN 3 Bloktan oluşan 152 daire (140 Adet Standart – 12 Adet Dublex Daire) ve 6 adet çok özel iş yerinin yer aldığı sitemizde, çocuklarımızın zamanını iyi geçireceği oyun alanı, göze hitap eden süs havuzu ve peyzaj alanı, mevsimine uygun çiçek türleri, kapalı ve açık otopark alanları bulunmaktadır.

PARKORMAN E-KATALOG

STANDARTLARI YÜKSEK, FİYATLARI UYGUN TUTTUK…

Elit bir yaşam sürmek herkesin hakkı ve bunun bilinciyle, beklentilerinizin üstündeki yüksek standart ile uygun fiyatı birleştirerek yapmış olduğumuz PARKORMAN projemizde 3+1 yaşam alanına sahip olmak artık çok kolay…

Evinizin rahatlığına artı olarak pencerenizi açtığınızda veya balkondan gelen çam ağaçlarının mis kokuları size canlılık ve huzur katacak.

Misafir ol gel bana börekler açayım sana, 90’ların hit olan şarkısını duyar gibiyiz, evinize misafir olan konu – komşu veya sevdiklerinizle muhabbetiniz daim olsun.

Her şeyin bir merkezi olduğu gibi bir evinde merkezi ve kalbi olan yatak odası sevginiz ile birlikte dünyanın en büyük odası olur.

Duşa kabin + su + mis kokulu şampuan + konsept banyo ve siz…

Hayat arkadaşım, sevdiğim bir tanem bugün kendimize bir güzellik yaptım  sevdiğin yemeğe sevgimi katarak leziz bir yemek yaptım, diyebileceğiniz bir mutfak, sevginiz daim olsun.

Yüzmek, hem eğlencenin adı hem de sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez spor aktivesidir, o zaman hiç bekletmeden balıklama atlayışla havuza.

Forma girmek ve iyi bir vücuda sahip olmak için spor salonlarına extra ücret ödemeden ve zaman kaybı yaşamadan, evinizin hemen altında bulunan fitness salonu ile bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Yüzerek eğlendik, fitness ile güçlendik şimdi sıra vitamin cafe ile tropik meyve suları ile lezzete doyarak serinlemeye.

Yorgunluğu atmanın en rahat yollarından biri olan sauna artık evinizin altında, saunaya kendinizi bırakın ve yorgunluğu unutun.

Osmanlı kültüründen gelen türk hamamı artık sizin vazgeçilmez aktiviteniz olacak.